3e klasse

trainer: Renze Werkhoven

1. Minnertsga 1 - Oudehaske 1: 3 - 3  1e min. 0-1, 9e min. 1-1 Sander Zonderland, 26e min. 2-1 Remco v.d. Mossel, 43e min. 2-2, 45e min. Gerlof Glazema, 56e min. 3-3
2. SDS 1 - Minnertsga 1: 1 - 2 3e min. 0-1 Rein S. Faber, 14e min. 1-1, 90e min. 1-2 Arjan Andringa 
3.Minnertsga 1 - Oeverzwaluwen 1: 1 - 4 8e min. 0-1, 20e min. 0-2, 56e min. 1-2 Gerlof Glazema, 61e min. 1-3, 71e min. 1-4 
4. Joure 1 - Minnertsga 1: 2 - 0  25e min. 1-0, 75e min. 2-0
5. Minnertsga 1 - QVC 1: 2 - 1 34e min. 1-0 Rienk v.d. Veen, 55e min 1-1, 70e min. 2-1 Remco v.d. Mossel 
6. Mulier 1 - Minnertsga 1: 2 - 2 8e min. 1-0, 65e min. 1-1 Arjan Andringa, 70e min, 2-1, 75e min. 2-2 Enno Kingma 
7. Workum 1 - Minnertsga 1: 2 - 1  77e min. 0-1 Arjan Andringa, 87e min 1-1, 88e min. 2-1
8. Minnertsga 1 - NOK 1: 6 - 0

 4e min. 1-0 Arjan Andringa, 31e min. 2-0 Remco v.d. Mossel, 66e min 3-0 Gerlof Glazema, 72e min. 4-0 Ydo Hoekstra, 77e min. 5-0 Arjan Andringa, 81e min. 6-0 Sander Zonderland

9. DWP 1 - Minnertsga 1: 0 - 1 24e min. 0-1 Rienk v.d. Veen 
10. Minnertsga 1 - Delfstrahuizen 1: 4 - 2  9e min. 0-1, 31e min. 1-1 e.d., 50e min. 2-1 Rienk v.d. Veen, 68e min. 3-1 Gerlof Glazema, 77e min. 3-2, 83e min. 4-2 Ydo Hoekstra
11. WPB 1 - Minnertsga 1: 2 - 0  45e min. 1-0, 84e min. 2-0
12. Minnertsga 1 - Makkum 1: 2 - 1  31e min. 0-1, 33e min. 1-1 Arjan Andringa, 89e min. 2-1 Rein S. Faber
13. Berlikum 1 - Minnertsga 1: 2 - 2  10e min. 1-0, 45e min. 1-1 Arjan Andringa, 63e min. 2-1, 85e min. 2-2 Siemen Zeldenrust
14. Minnertsga 1 - SDS 1: 2 - 0    
 56e min. 1-0 Remco v.d. Mossel, 77e min. 2-0 Sander Zonderland
 
15. Oeverzwaluwen 1 - Minnertsga 1: 2 - 0  73e min. 1-0, 89e min. 2-0
16. Minnertsga 1 - Joure 1: 1 - 2  37e min. 0-1, 40e min. 0-2, 85e min. 1-2 Siemen Zeldenrust
17. QVC 1 - Minnertsga 1: 2 - 1 10e min. 0-1 Enno Kingma, 68e min. 1-1 e.d., 81e min. 2-1 
18. Minnertsga 1 - Mulier 1: 8 - 0  9e min. 1-0 Enno Kingma, 22e min. 2-0 Remco v.d. Mossel, 24e min. 3-0 Herre de Vries, 26e min. 4-0 Arjan Andringa, 34e min. 5-0 e.d., 75 e min. 6-0 Gerlof Glazema, 77e min. 7-0 Arjan Andringa, 83e min. 8-0 Gerlof Glazema
19. Minnertsga 1 - Workum 1: 0 - 4  3e min. 0-1, 6e min. 0-2, 60e min. 0-3, 68e min. 0-4
20. NOK 1 - Minnertsga 1: 1 - 2 2e min. 1-0, 28e min. 1-1 Enno Kingma, 60e min. 1-2 Enno Kingma 
21. Minnertsga 1 - DWP 1: 4 - 0 50e min. 1-0 Arjan Andringa, 77e min. 2-0 Ydo Hoekstra, 88e min. 3-0 Bart Stroosma, 90e min. 4-0 Ydo Hoekstra 
22. Delfstrahuizen 1 - Minnertsga 1: 0 - 2 15e min. 0-1 Gerlof Glazema, 90e min. 0-2 Ydo Hoekstra 
23. Minnertsga 1 - Berlikum 1: 3 - 1  25e min. 1-0 Siemen Zeldenrust, 60e min. 2-0 Gerlof Glazema, 62 e min. 3-0 Ydo Hoekstra, 90e min. 3-1
24. Oudehaske 1 - Minnertsga 1: 1 - 3 72e min. 1-0, 80e min. 1-1 Rein S. Faber, 82e min. 1-2 Ydo Hoekstra, 90e min. 1-3 Remco v.d. Mossel 
25. Makkum 1 - Minnertsga 1: 0 - 2  24e min 0-1 Ydo Hoekstra, 65e min 0-2 Jeroen Stellingwerf
26. Minnertsga 1 - WPB 1: 0 - 0  
n.c. Minnertsga 1 - Stiens 1: 0 - 4  2e min 0-1, 61e min. 0-2, 73e min. 0-3, 89e min. 0-4
n.c. Stiens 1 - Minnertsga 1: 2 - 1  10e min. 0-1 Gerlof Glazema, 47e min. 1-1, 80e min. 2-1

Vorig seizoen 2014 - 2015

muta.jpg

Wie is online

We hebben 66 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

Geen gebeurtenissen gevonden
loader

jubileum boek

Twitter VVM

Ga naar boven