2011 - 2012 Klasse 2I, trainer Ton Hartman

Sc Berlikum 1 - Minnertsga 1: 3 - 0  
Minnertsga 1 - Balk 1: 1 - 3 Remco v.d. Mossel
T'Fean 1 - Minnertsga 1: 2 - 2 Rein S. Faber, Sander Zonderland
Minnertsga 1 - BCV 1: 1 - 1 Remco v.d. Mossel
Be Quick Dokkum 1 - Minnertsga 1: 1 - 2 Remco v.d. Mossel, Assad al Fredawi
VVI 1 - Minnertsga 1: 2 - 1 Remco v.d. Mossel
VEV '67 1 - Minnertsga 1: 1 - 1 Jilke Terpstra
ONR 1 - Minnertsga 1: 4 - 1 Henk J. v. Dalfsen
Minnertsga 1 - SDS 1: 1 - 0 Remco v.d. Mossel
Broekster Boys 1 - Minnertsga 1: 4 - 0  
Minnertsga 1 - Heerenveense Boys 1: 0 - 1   
ONT 1 - Minnertsga 1: 2 - 2 Siemen Zeldenrust, Henk J. v. Dalfsen
Balk 1 - Minnertsga 1: 1 - 1 Bram Klaver
Minnertsga 1 - Be Quick Dokkum 1: 1 - 0 Arjan Andringa
Heerenveense Boys 1 - Minnertsga 1: 1 - 2 Remco v.d. Mossel, Sander Zonderland
Minnertsga 1 - VVI 1: 2 - 3 Arjan Andringa, ??
VEV '67 1 - Minnertsga 1: 4 - 2 Jilke Terpstra, Remco v.d. Mossel
Minnertsga 1 - 't Fean 1: 0 - 1  
Minnertsga 1 - Sc Veenwouden 1: 0 - 1  
Minnertsga 1 - ONR 1: 2 - 1 Remco v.d. Mossel, Sander Zonderland
Minnertsga 1 - Sc Berlikum: 1 - 1 Arjan Andringa
SDS 1 - Minnertsga 1: 0 - 0  
Minnertsga 1 - Broekster Boys 1: 2 - 2 Geert Andringa, Sander Zonderland
BCV 1 - Minnertsga 1: 2 - 0  

Sc Veenwouden 1 - Minnertsga 1: 2 - 0

 
Minnertsga 10 - ONT 1: 1-1  1-1  Sander Zonderland
Nacompetitie: Minnertsga 1 - Oostergo 1: 4-2

1-0 Arjan Andringa, 2-0 Sander Zonderland, 3-0 Sander Zonderland,

3-1, 3-2, 4-2 Remco van der Mossel

Nacompetitie: Oostergo 1 - Minnertsga 1:  

 0-1 Geert Andringa, 0-2 Remco van der Mossel, 0-3 Henk Jan van Dalfsen,

1-3, 1-4 Sjoerd Sytema

Nacompetitie: Minnertsga 1 - WPB 1: 1 - 1

1-0 Jilke Terpstra, 1-1

Nacompetitie: WPB 1 - Minnertsga 1: 1 - 0

Degradatie naar 3e klasse

 

 

1. Balk 1 26 -54
2. VEV '67 1 26 - 49
3. Heerenveense Boys 1 26 - 48
4. Sc Veenwouden 1 26 - 47
5. Broekster Boys 1 26 - 43
6. ONR 1 26 - 39
7. BCV 1 26 - 39
8. VVI 1 26 - 38
9. ONT 1 26 - 32
10. 't Fean '58 1 26 - 26
11. SDS 1 26 - 25
12. Minnertsga 1 26 - 24
13. Sc Berlikum 1 26 - 22
14. Be Quick Dokkum 1 26 - 18

 

1. Remco v.d. Mossel 10
2. Sander Zonderland 8
3. Jilke Terpstra 3
4. Henk J. v. Dalfsen 3
5. Arjan Andringa 3
6. Geert Andringa 2
7. Rein S. Faber 1
8. Bram Klaver 1
9. Assad al Fredawi 1
10. Siemen Zeldenrust 1
11. Sjoerd Sytema 1

vorig seizoen: 2010-2011

volgend seizoen: 2012-2013

riedex.jpg

Wie is online

We hebben 102 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

Geen gebeurtenissen gevonden
loader

jubileum boek

Menu

Twitter VVM

Go to top