2e Klasse B Trainer 1e elftal: T. Hartman 

 1

 Minnertsga 1 - Blauw Wit '34 1: 1 - 1

40e min. 0-1, 65e. min 1-1 Arjan Andringa

 2

 SDS 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

 0-1 Arjan Andringa, 1-1, 1-2 Arjan Andringa

 3

Minnertsga 1 - Be Quick D. 1 0 - 0 

 

 4

 Vc Trynwalden 1 - Minnertsga 1: 0 - 2

65e min. 0-1 Arjan Andringa, 75e min. 0-2 Arjan Andringa 

 5

 Minnertsga 1 - Leeuwarder Zwaluwen 1: 0 - 1

47e min. 0-1 

 6

Oeverzwaluwen 1 - Minnertsga 1: 2 - 0

 35e min. 1-0, 83e min. 2-0

 7

Minnertsga - Nijlân: 2 - 2

 15e min. 1-0 Ruurd de Vries, 34e min.2-0 Bauke Joostema, 36e min. 2-1 Douwe Post, 51e min. 2-2 Elmer Woudstra

 8

 Minnertsga 1 - Nijland 1: 2 - 2

 5e min. 1-0 Ruurd de Vries, 25e min. 2-0 Bauke Joostema , 36e min. 2-1, 51e min. 2-2 

 9

 Broekster Boys 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

5e min. 0-1 Arjen Andringa, 20e min. 1-1, 83w min. 2-1 

 10

Bant 1 - Minnertsga 1: 5 - 1

23e min. 1-0, 43e min. 1-1 Rein S. Faber, 52e min. 2-1, 64e min. 3-1, 70e min. 4-1, 84e min. 5-1 

 11

Minnertsga 1 - SDS 1: 5 - 0

30e min. 1-0 Rein S. Faber, 62e min. 2-0 Rein S. Faber, 66e min. 3-0 Remoc v.d. Mossel, 74e min. 4-0 Remco v.d. Mossel, 78e min. 5-0 Remco v.d. Mossel 

 12

Blauw Wit '34 1 - Minnertsga 1: 1 - 1 

1e min. 1-0, 80e min. 1-1 Remco v.d. Mossel 

 13

 Minnertsga 1 - Trynwalden 1: 0 - 2

49e min. 0-1, 85e min. 0-2 

 14

Leeuwarder Zwaluwen 1 - Minnertsga 1 : 0 - 0

 

 15

 Nijland 1 - Minnertsga 1: 0 - 1

55e min. 0-1 Remco v.d. Mossel 

 16

 Minnertsga 1 - Bant 1: 0 - 1

 43e min. Doornbos

 17

 BCV 1 - Minnertsga 1: 0 - 1

93e min. 0-1 Remco v.d. Mossel 

 18

 Be Quick Dokkum 1 - Minnertsga 1: 1 - 0

41e min. 1-0 

 19

 Minnertsga 1 - Broekster Boys 1: 0 - 2

68e min. 0-1, 75e min. 0-2 

 20

 Minnertsga 1 - Oeverzwaluwen: 0 - 3

 24e min. 0-1 Schreur, 46e min. 0-2 Bootsma, 69e min. 0-3 Haitema

 21

 Heerenveense Boys 1 - Minnertsga 1: 2-1

 55e min. 1-0, 57e min. 2-0, 75e min. 2-1 Remco v.d. Mossel

 22

 Minnertsga 1 - BCV 1: 0 - 1

 63e min. Jelmer Hoekstra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Leeuwarder Zwaluwen 22 50
2 Oeverzwaluwen 22 41
3 Blauw Wit '34 22 37
4 Broekster Boys 22 37
5 Heerenveense Boys 22 30
6 Vc Trynwalden 22 30
7 Be Quick Dokkum 22 29
8 BCV 22 24
9 Minnertsga 22 23
10 SDS 22 23
11 Bant 22 22
12 Nijland 22 19
1 Remco v.d. Mossel 7
2 Arjan Andringa 6
3 Rein S. Faber 3
4 Ruurd de Vries 2
5 Bauke Joostema 2
 

vorig seizoen: 2008 - 2009

volgend seizoen: 2010-2011

vloon.jpg

Wie is online

We hebben 28 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

juni
2

02.06.2017 19:45 - 21:00

juni
3

03.06.2017 09:00 - 11:30

juni
10

10.06.2017 13:30 - 18:30

loader

jubileum boek

Menu

Twitter VVM

Go to top