2e Klasse B Trainer 1e elftal: T. Hartman 

 1

 Minnertsga 1 - Blauw Wit '34 1: 1 - 1

40e min. 0-1, 65e. min 1-1 Arjan Andringa

 2

 SDS 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

 0-1 Arjan Andringa, 1-1, 1-2 Arjan Andringa

 3

Minnertsga 1 - Be Quick D. 1 0 - 0 

 

 4

 Vc Trynwalden 1 - Minnertsga 1: 0 - 2

65e min. 0-1 Arjan Andringa, 75e min. 0-2 Arjan Andringa 

 5

 Minnertsga 1 - Leeuwarder Zwaluwen 1: 0 - 1

47e min. 0-1 

 6

Oeverzwaluwen 1 - Minnertsga 1: 2 - 0

 35e min. 1-0, 83e min. 2-0

 7

Minnertsga - Nijlân: 2 - 2

 15e min. 1-0 Ruurd de Vries, 34e min.2-0 Bauke Joostema, 36e min. 2-1 Douwe Post, 51e min. 2-2 Elmer Woudstra

 8

 Minnertsga 1 - Nijland 1: 2 - 2

 5e min. 1-0 Ruurd de Vries, 25e min. 2-0 Bauke Joostema , 36e min. 2-1, 51e min. 2-2 

 9

 Broekster Boys 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

5e min. 0-1 Arjen Andringa, 20e min. 1-1, 83w min. 2-1 

 10

Bant 1 - Minnertsga 1: 5 - 1

23e min. 1-0, 43e min. 1-1 Rein S. Faber, 52e min. 2-1, 64e min. 3-1, 70e min. 4-1, 84e min. 5-1 

 11

Minnertsga 1 - SDS 1: 5 - 0

30e min. 1-0 Rein S. Faber, 62e min. 2-0 Rein S. Faber, 66e min. 3-0 Remoc v.d. Mossel, 74e min. 4-0 Remco v.d. Mossel, 78e min. 5-0 Remco v.d. Mossel 

 12

Blauw Wit '34 1 - Minnertsga 1: 1 - 1 

1e min. 1-0, 80e min. 1-1 Remco v.d. Mossel 

 13

 Minnertsga 1 - Trynwalden 1: 0 - 2

49e min. 0-1, 85e min. 0-2 

 14

Leeuwarder Zwaluwen 1 - Minnertsga 1 : 0 - 0

 

 15

 Nijland 1 - Minnertsga 1: 0 - 1

55e min. 0-1 Remco v.d. Mossel 

 16

 Minnertsga 1 - Bant 1: 0 - 1

 43e min. Doornbos

 17

 BCV 1 - Minnertsga 1: 0 - 1

93e min. 0-1 Remco v.d. Mossel 

 18

 Be Quick Dokkum 1 - Minnertsga 1: 1 - 0

41e min. 1-0 

 19

 Minnertsga 1 - Broekster Boys 1: 0 - 2

68e min. 0-1, 75e min. 0-2 

 20

 Minnertsga 1 - Oeverzwaluwen: 0 - 3

 24e min. 0-1 Schreur, 46e min. 0-2 Bootsma, 69e min. 0-3 Haitema

 21

 Heerenveense Boys 1 - Minnertsga 1: 2-1

 55e min. 1-0, 57e min. 2-0, 75e min. 2-1 Remco v.d. Mossel

 22

 Minnertsga 1 - BCV 1: 0 - 1

 63e min. Jelmer Hoekstra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Leeuwarder Zwaluwen 22 50
2 Oeverzwaluwen 22 41
3 Blauw Wit '34 22 37
4 Broekster Boys 22 37
5 Heerenveense Boys 22 30
6 Vc Trynwalden 22 30
7 Be Quick Dokkum 22 29
8 BCV 22 24
9 Minnertsga 22 23
10 SDS 22 23
11 Bant 22 22
12 Nijland 22 19
1 Remco v.d. Mossel 7
2 Arjan Andringa 6
3 Rein S. Faber 3
4 Ruurd de Vries 2
5 Bauke Joostema 2
 

vorig seizoen: 2008 - 2009

volgend seizoen: 2010-2011

vriewsijk.jpg

Wie is online

We hebben 56 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

Geen gebeurtenissen gevonden
loader

jubileum boek

Menu

Twitter VVM

Go to top