3e Klasse BTrainer 1e elftal: T. Hartman 

 

 1

 Minnertsga 1 - Kollum 1: 1 - 0

23e min. 1-0 Sander Zonderland 

 2

Rottevalle 1 - Minnertsga 1:       0 - 5 

 17e min. 0-1 Arjan Andringa, 77e min. 0-2 Remco v.d. Mossel, 85e min. 0-3 Sander Zonderland, 90e min 0-4 ed, 92e min. 0-5 Sander Zonderland

 3

 Minnertsga 1 - CSL 1: 3 - 0

58e min. 1-0 Sander Zonderland, 72e min. 2-0 Remco v.d. Mossel, 88e min. 3-0 ed.

 4

 Zeerobben 1 - Minnertsga 1: 0 - 2

71e min 0-1 Sander Zonderland, 84e min. 0-2 Arjan Andringa

 5

 Minnertsga 1 - Oostergo 1: 1 - 0

89e min.1-0 Gosse J. Hoekstra

 6

Flamingo 1 - Minnertsga1: 1-1

25e min. 1-0, 75e min. 1-1 Remco vd Mossel 

 7

Minnertsga 1 - AVC 1: 5 - 2

 23e minuut 1-0 Geert Andringa, 25e min 2-0 Arjan Andringa, 35e min. 3-0 e.d., 46e min. 4-0 Arjan Andringa, 70e min. 4-1, 90e min. 5-1 Remco v.d. Mossel

 8

 ONT 1 - Minnertsga 1: 2 - 4

 31e min. 0-1 Remco vd Mossel,  45e min. 0-2 Arjan Andringa, 73e min. 1-2, 83e min. 1-3 Sander Zonderland, 90e min. 2-3, 97e min. 2-4 Sander Zonderland

 9

 De Sweach 1 - Minnertsga 1: 1 - 0

75e. min. 1-0 

 10

 Minnertsga 1 - Sc Veenwouden 1: 3 - 2

15e. min 1-0 Sander Zonderland, 27e. min. 1-1, 31e. min 1-2, 90e. min. 2-2 Sander Zonderland, 93e. min. 3-2 Remco v.d. Mossel 

 11

 Dokkum 1 - Minnertsga 1: 1 - 2

20e. min. 0-1 Arjan Andringa, 50e. min. 1-1, 80e. min 1-2 Sander Zonderland 

 12

Kollum 1 - Minnertsga 1: 0 - 5 

9e, 33e, 50e 0-1, 0-2, 0-3 Sander Zonderland, 60e min. 0-4 Arjan Andringa, 65e. mjin 0-5 Sander Zonderland 

 13

 Minnertsga 1 - Rottevalle 1: 1 - 0

27e min. 1-0 Arjan Andringa 

 14

 Minnertsga 1 - Zeerobben 1: 3 - 3

5e min. 1-0 e.d., 7e min. 1-1, 38e min.  1-2, 74e min. 2-2 Sander Zonderland, 82e min. 3-2 Geert Andringa, 94e min. 3-3

 15

 Oostergo 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

20e min. 0-1 Remco v.d. Mossel, 60e min. 1-1, 70e min. 2-1

 16

 Minnertsga 1 - Sc Flamingo 1: 2 - 0

52e min. 1-0 Sander Zonderland, 89e min. 2-0 Remco v.d. Mossel 

 17

 CSL 1 - Minnertsga 1: 1 - 0

75e min. 1-0 

 18

 AVC 1 - Minnertsga 1: 1 - 3

12e min. 0-1 Henk J. v. Dalfsen, 44e min. 0-2 Remco v.d. Mossel, 59e min. 1-2, 85e min. 1-3 Henk J. v. Dalfsen 

 19

 Minnertsga 1 - ONT 1: 1 - 2

35e min. 1-0 Remco v.d. Mossel, 61e min. 1-1, 71e min. 1-2 

 20

 Minnertsga 1 - De Sweach 1: 2-1

 43e min. 0-1, 74e min. 1-1 Sander Zonderland, 77e min. 2-1 Sander Zonderland

 21

 Sc Veenwouden 1 - Minnertsga 1: 2 - 1

78e min. 1-0, 87e min. 2-0, 94e min 2-1 Remco v.d. Mossel 

 22

 Minnertsga 1 - Dokkum 1: 4-0

 25e min. 1-0 Geert Andringa, 58e min. 2-0 Sander Zonderland, 70e min. 3-0 Remco v.d. Mossel, 80e min. 4-0 Geert Andringa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 Minnertsga 22 47
2 Zeerobben 22 44
3 CSL 22 42
4 Kollum 22 41
5 Oostergo 22 39
6 Sc Veenwouden 22 37
7 De Sweach 22 26
8 ONT 22 26
9 AVC 22 22
10 Rottevalle 22 21
11 Sc Flamingo 22 15
12 Dokkum 22 14

 

1

Sander Zonderland

19

2

Remco v.d. Mossel

12

3

Arjan Andringa

8

4

Geert Andringa

4

5

e.d.

4

6

Henk J.v. Dalfsen

2

7

Gosse J. Hoekstra

1

 

vorig seizoen: 2007-2008

volgend seizoen: 2009-2010

muta.jpg

Wie is online

We hebben 5 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

Geen gebeurtenissen gevonden
loader

jubileum boek

Menu

Twitter VVM

Go to top