Trainer 1e elftal: R. Bervoets; 4e  Klasse A

 

1

Minnertsga - Scharnegoutum: 2 - 0

 20e min.1-0 Remco v.d. Mossel, 48e min.2-0 Henk J. v. Dalfsen 

2

Delfstrahuizen - Minnertsga: 2 - 3

13e min.1-0, 25e min. 1-1 Henk J. v. Dalfsen, 50e min. 1-2 Remco v.d. Mossel, 52e min. 2-2, 65e min. 2-3 Johannes Zoodsma     

3

Minnertsga - VVI: 2 - 0

58e min. 1-0 Henk de Vries, 71e min. 2-0 Remco v.d. Mossel  

4

NOK - Minnertsga: 1 - 6

15e min. 0-1 Remco v.d. Mossel, 20e min, 30e min, 40e min, 50e min.0-2, 0-3, 0-4 en 0-5 Henk J. v. Dalfsen, 75e min. 0-6 Dirk Okma, 82e min. 1-6        

5

Minnertsga - Espel: 4 - 1

5e min. 1-0 Rein S. Faber, 7e min. 2-0 Remco v.d. Mossel, 44e min. 3-0 Jacob Faber ; 3-1; 4-1 Remco v.d. Mossel  

6

WWS - Minnertsga: 0 - 5

16e min. 0-1 Remco v.d. Mossel, 26e min. 0-2 Remco v.d. Mossel, 46e min. 0-3 Henk de Vries, 68e min. 0-4 Henk J. v. Dalfsen, 77e min. 0-5 Henk J. v. Dalfsen     

7

Minnertsga - Workum: 1 - 1

41e min. 0-1, 43e min. 1-1 Jan W. Wagenaar  

8

Nagele - Minnertsga: 1 - 3

9e min. 0-1 Rein S. Faber, 20e min. 0-2 Remco v.d. Mossel, 80e min. 0-3 Jacob Faber, 82e min. 1-3  

9

DWP - Minnertsga : 1 - 2

33e min. 0-1 Remco v.d. Mossel strafschop, 55e min. 0-2 Berry Miedema, 90e min. 1-2 

10

Minnertsga - Creil: 0 - 1

80e min. 0-1

11

AVC - Minnertsga: 0 - 3

3e min. 0-1 Rein S. Faber, 55e min. 0-2 Henk de Vries, 65e min. 0-3 Remco v.d. Mossel

12

Scharnegoutum - Minnertsga: 2 - 1

4e min. 1-0, 84e min. 2-0, 88e min. 2-1 Henk J. v. Dalfsen

13

VVI - Minnertsga: 4 - 0

22e min. 1-0, 30e min. 2-0, 60e min. 3-0, 80e min. 4-0

14

Minnertsga - NOK: 2 - 3

0-1, 0-2, 1-2 Gosse J. Hoekstra, 1-3, 2-3 Remco v.d. Mossel

15

Minnertsga - Delfstrahuizen: 1 - 0

72e min. 1-0 Remco v.d. Mossel

16

Minnertsga - WWS: 3 - 0

27e min. 1-0 Henk J. v. Dalfsen, 44e min. 2-0 Henk J. v. Dalfsen, 72e min. 3-0 Koos Stapert

17

Workum - Minnertsga: 1 - 3

57e min. 0-1 Remco v.d. Mossel, 61e min. 0-2 Rein S. Faber, 86e min. 1-2, 94e min. 1-3 Henk J. v. Dalfsen 

18

Minnertsga - Nagele: 2 - 1

16e min. 0-1, 34e min. 1-1 Henk J.v. Dalfsen, 62e min. 2-1 Remco v.d. Mossel 

19

Espel - Minnertsga: 0 - 2

1e min. 0-1 Henk J. v. Dalfsen, 50e min. 0-2 Remco v.d. Mossel

20

Minnertsga - DWP: 1 - 0

72e min. 1-0 Remco v.d. Mossel

21

Creil - Minnertsga: 4 - 2

12e min. 1-0, 14e min. 1-1 Rein Faber, 47e min. 2-1, 52e min. 2-2 Remco v.d. Mossel, 64e min. 3-2, 84e min. 4-2     

22

Minnertsga - AVC: 4 - 1

21e min. 1-0 Rein S. Faber, 39e min. 2-0 Remco v.d. Mossel, 49e min. 2-1, 69e min. 3-1 Rein S. Faber, 79e min. 4-1 Geert Andringa

 

Promotie naar de 3e klasse KNVB

 

1

Minnertsga

22-49

7

Delfstrahuizen

22-35

2

Scharnegoutum

22-41

8

Nagele

22-30

3

DWP

22-39

9

WWS

22-25

4

AVC

22-37

10

NOK

22-23

5

Creil

22-36

11

VVI

22-20

6

Workum

22-36

12

Espel

22-5

 

Doelpuntenmakers dit seizoen

 

 

naam

 doelpunten

 

naam

aantal doelpunten

1

Remco v.d. Mossel

19

7

Johannes Zoodsma

1

2

Henk J. v. Dalfsen

15

8

Jan W. Wagenaar

1

3

Rein S. Faber

6

9

Berry Miedema

1

4

Henk de Vries

3

10

Koos Stapert

1

5

Jacob Faber

2

11

Geert Andringa

1

6

Rein  Faber

1

 

Dirk okma

1

Het 2e elftal werd dit seizoen kampioen:

 

 

 

vorig seizoen: 2002-2003

volgend seizoen: 2004-2005

muta.jpg

Wie is online

We hebben 13 gasten en geen leden online

JavaScript draait niet of heeft een fout gerapporteerd.

Log in

Binnenkort

juni
2

02.06.2017 19:45 - 21:00

juni
3

03.06.2017 09:00 - 11:30

juni
10

10.06.2017 13:30 - 18:30

loader

jubileum boek

Menu

Twitter VVM

Go to top